25.07.2021
Новини

“Ями глибиною 27 сантиметрів”, – люди, які вчора перекривали дорогу поблизу Скалата, прийшли сьогодні в ТОДА

Сьогодні, 30 липня, протестувальники, які вчора перекривали дорогу між Скалатом і Колодіївкою прийшли у Тернопільську ОДА на зустріч із в. о. голови Іваном Крисаком. На зустрічі також були присутні представники Служби автомобільних доріг області та депутати. 

  • В Скалатській громаді є напружена ситуація щодо аварійного стану дороги, – каже голова громади Петро Савончак. – Ми інформували про те, що там не можливо проїхати, ми писали заяви. Вчора відбувся протест. Тому сьогодні ми прийшли в ОДА, щоб якось вирішити це питання. На сьогодні є дві проблеми – ремонт дороги  та відведення транспорту кар’єру по іншій дорозі, яку ми їм пропонуємо, щоб вони не руйнували цю центральну частину дороги.  Бо якщо там буде їздити важкий транспорт, то толку з того, що її відремонтують не буде.  А на дорозі ями глибиною 27 сантиметрів.

Представник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області зазначив, що коштів на ремонт даної ділянки цього року не було передбачено.

  • Цьгоріч в планах ремонтувати цю дорогу не було, – розповідає в. о. начальник Служби Володимир Хемій. – Відремонтувати кілометр такої дороги коштує 17 мільйонів гривень, а там як мінімум потрібно відремонтувати півтора кілометра.

Депутат обласної ради Петро Васько розповів, що критична ситуація по дорогах не лише на цій ділянці, а і в сусідніх селах.

  • Вчора люди дзвонили з Гримайлова і казали, що якщо ми будемо ще перекривати дорогу, то вони до нас приєднаються, – каже Петро Васько. – В Гримайлові майже така сама дорога, як на Скалат. Тому, якщо ви нічого не зробите, то на наступний раз ви будете мати не лише Скалатську громаду, а й Гримайлівську.

Після довгого обговорення представник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області пообіцяв, що з понеділка почнуть ремонтувати дорогу між Скалатом та Колодіївкою.

Схожі пости

Сьогодні навіть без телескопа можна побачити рідкісне небесне явище

На Тернопільщині до 15 років заочно засудили терориста ЛНР

Українець, який помер після застосування електрошокера поліцейськими в Польщі, виявився тернополянином