25.08.2019
Новини

Поліція розшукує чоловіка та жінку, які викрали дороговартісний телефон в одному із магазинів Тернополя

Працівники Тернопільського відділу поліції просять допомогти встановити особи чоловіка та жінки, які викрали дороговартісний засіб зв’язку «Iphone X» з магазину побутової техніки. 

  • Камера відеоспостереження зафіксувала підозрюваних. Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви впізнали даних осіб або знаєте їх місцеперебування, телефонуйте за номерами у Тернополі 27-11-70, (068)-629-90-37 або на лінію “102”, – йдеться у повідомленні поліції.

Увага! Допоможіть розшукати осіб причетних до злочину

Увага! Допоможіть розшукати осіб причетних до злочину Працівники Тернопільського відділу поліції просять допомогти встановити особи невідомих чоловіка та жінки, які викрали дороговартісний засіб зв’язку «Iphone X» з магазину побутової техніки, що на вулиці Текстильна, 28, в торговому розважальному центрі. Камера відеоспостереження зафіксувала підозрюваних. Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви впізнали даних осіб або знаєте їх місцеперебування, телефонуйте за номерами у Тернополі 27-11-70, (068)-629-90-37 або на лінію "102".

Опубліковано Поліція Тернопільської області Понеділок, 29 липня 2019 р.

Ваш коментар

Схожі пости

Поліція виявила білборди кандидатів без вихідних даних

Слухання у справі вбивства біля Allure знову перенесли. Батьки вбитого Віталія Гнатишина бояться, що судовий процес може затягнутися на роки

Євгенія Цебрій

Степан Барна пообіцяв підписати розпорядження про передачу землі, що під гаражами людям

Наталя Павлусик