25.08.2019
Новини

Позов на Збаразьку окружну виборчу комісію відхилили сьогодні у Адміністративному суді Тернополя

Сьогодні у Тернопільському адміністративному суді відбувся розгляд справи про визнання незаконними дій, рішень чи бездіяльності окружної виборчої комісії №164 у Збаражі. На засідання зявилась сторона позивача та свідки.

Позивач зазначив у суді, що під час прийому протоколів однієї з дільничної виборчої комісії він виявив порушення і написав скаргу, проте реакції з сторони комісії ОВК так і не було.

  • Ми спостерігали неодноразово порушення зі сторони ОВК, – розповідає кандидат у Народні депутати України Василь Чашка. – Зокрема, комісією ОВК не було належним чином перевірені пакувальні документи з виборчою документацією, про що я зазначав в скаргах з відповідними актами. На мою думку ОВК не вважала за потрібне робити перерахунок голосів і брати мою скаргу до уваги.

Також у суд з’явився представник ОВК №164 Денис Милий. Склад суддів вирішив допитати його, як свідка.

  • Скарга була зареєстрована. Це підтверджує журнал вихідної документації, – розповідає член ОВК №164 Денис Милий. – Але хто із членів комісії її реєстрував невідомо. Ми її розглянули і відхили, бо вона була складена не належним чином. Після того ми поштовим листом відправили її на поштову адресу тієї людини, яка написала ту скаргу.

Судді заслухали покази свідка та позивача і відправились у нарадчу кімнату. Комісія суддів Тернопільського адміністративного суду  вирішила відхилити позов Василя Чашки.

Ваш коментар

Схожі пости

На Тернопільщині прокуратура викрила групу, яка допомагала ухилятись від сплати податків

Віктор Сторожук

Четверо людей загинуло, один у важкому стані – у Збаразькому районі ДТП

Чотири школи Тернопільщини увійшли до ТОП-200 за результатами ЗНО