06.12.2021
Новини Оперативно Політика

Хто лідирує на мажоритарних округах Тернопільщини станом на 8.00

За офіційним підрахунком ЦВК, на одномандатних округах Тернопільщини визначились лідери виборчих перегонів.

У Тернополі (163 округ) – це Андрій Богданець від “Слуги народу”. В обласному центрі порахували 24,7 % бюлетенів. На 8.00 голоси тернополян розподіляються так:

Андрій Богданець – 25,75%

Максим Черкашин – 15,23%

Степан Барна – 13,8%

На 164-му північному окрузі лідирує Михайло Головко. Тут пораховано 66,5% бюлетенів. На п’яти  чинному нардепу від “Свободи” наступає “Слуга народу” Ігор Василів. Зараз між ними розрив 250 голосів. Третім йде “батьківщинівець” Вадим Боярський.

47,4% бюлетенів порахували на 165-му ОВО (Зборів). Тут, схоже, впевнену перемогу здобуває аграрій Іван Чайківський. Його попередній результат – 37% голосів, за ним йде чинний нардеп Тарас Юрик з відривом понад 20%. Третє місце у “Слуги народу” Володимира Кісілевича.

На 166-му окрузі (Теребовля) поки виграє чинний нардеп Микола Люшняк. Його найближчий суперник – Ігор Сопель зі “Слуги народу”, третьою йде самовисуванка Алла Стечишин. Тут порахували 34,07% бюлетенів.

Південний 167-й округ, за даними підрахунку 59,43% бюлетенів, може виграти чинний мер Чорткова Володимир Шматько. На тисячу голосів ззаду за ним йде “Слуга народу” тернополянин Володимир Гевко. Третє місце посідає Алла Квач – міський голова Заліщиків.

Схожі пости

У Тернополі розширять парковки та кільце біля “Шостого магазину”

Юлія Вітюк

Супергерої чотирьох стін. Як долучитися до безкоштовної онлайн-програми психологічного супроводу під час карантину

“Завжди була відкритою до чужого болю”: померла лікарка тернопільської “швидкої”

Перейти до панелі інструментів