04.04.2020
Місто Новини

Тернополянам пропонують разом вирішити як виглядатиме новий міський парк на БАМі

12 липня в Українському Домі відбувся конкурсний відбір та презентація проектів, поданих на відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проект нового міського парку у Тернополі, площею 10,5 га, який буде розміщений на території мікрорайону №14 та обмежений вулицями Генерала М. Тарнавського, вул. Володимира Великого, вул. М. Липницького та вул. Київською. Про це повідомляють у прес-службі Тернопільської міської ради.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, за два місяці подали чотири ескізних проекти нового міського парку. Ці пропозиції попередньо розглянули на засіданні конкурсної комісії за участі екологів, дизайнерів, архітекторів та проектантів. Члени журі визначили ту концепцію, але, щоб почути думку громадськості, усіх охочих тернополян запрошують упродовж вихідних завітати в Український Дім та оглянути запропоновані проекти.

Тернополяни впродовж наступних днів можуть побачити екскізні пропозиції в Українському домі “Перемога”.  Висловити свої пропозиції та відгуки щодо поданих проектів тернополяни можуть через електронну скриньку, надіславши листа на presamr@gmail.com.

Пропозиції приймаються до 16 липня 2019 р.

За результатами конкурсу, журі відбере три кращі ескізні пропозиції, для яких встановлюється призовий фонд. Переможець конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проекту.

Ваш коментар

Схожі пости

У Тернополі спробували обговорити план території парку Київська-Тарнавського

Як упорядкувати зовнішню рекламу у місті. Погляд громади

У мережі з’явився сайт про Тернопіль, розробники обіцяють і мобільний додаток

Наталка Колтун