29.03.2023
Місто Новини

Тернополянам пропонують разом вирішити як виглядатиме новий міський парк на БАМі

12 липня в Українському Домі відбувся конкурсний відбір та презентація проектів, поданих на відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проект нового міського парку у Тернополі, площею 10,5 га, який буде розміщений на території мікрорайону №14 та обмежений вулицями Генерала М. Тарнавського, вул. Володимира Великого, вул. М. Липницького та вул. Київською. Про це повідомляють у прес-службі Тернопільської міської ради.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, за два місяці подали чотири ескізних проекти нового міського парку. Ці пропозиції попередньо розглянули на засіданні конкурсної комісії за участі екологів, дизайнерів, архітекторів та проектантів. Члени журі визначили ту концепцію, але, щоб почути думку громадськості, усіх охочих тернополян запрошують упродовж вихідних завітати в Український Дім та оглянути запропоновані проекти.

Тернополяни впродовж наступних днів можуть побачити екскізні пропозиції в Українському домі “Перемога”.  Висловити свої пропозиції та відгуки щодо поданих проектів тернополяни можуть через електронну скриньку, надіславши листа на presamr@gmail.com.

Пропозиції приймаються до 16 липня 2019 р.

За результатами конкурсу, журі відбере три кращі ескізні пропозиції, для яких встановлюється призовий фонд. Переможець конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проекту.

Схожі пости

“Все було як під гіпнозом”. У мами одного з постраждалих від вибуху газу в Угринові шахраї виманили 365 тисяч гривень

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині чоловік дивом вижив після падіння у 25-метрову ущелину. Фото

Redaktsia

Увага! У Тернополі безслідно зникла дівчинка

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів