30.05.2023
Новини Оперативно

На Тернопільщині студенти продавали канабіс через Телеграм

Прокуратура Тернопільської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо організованої групи, що складалась із студентів, які впродовж 2018 року займалися збутом канабісу (марихуани), дистанційним методом з використанням мережі Інтернет, мессенджера «Telegram».


Встановлено, що 6 студентів тернопільських вишів збували особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, використовуючи так звані «закладки» у «Telegram ». Певну кількість канабісу (марихуани) поміщали у паперовий згорток або в поліетиленовий пакет із застібкою, магнітом та обмотували клейкою стрічкою різного кольору. Колір клейкої стрічки відповідав канабісу певного сорту, вирощеного спеціальним способом. Про «закладки» інформували зацікавлених клієнтів за допомогою повідомлень у Telegram. Злочинну схему постачання наркотичних засобів правоохоронці викрили наприкінці 2018 року. Розслідування завершено
, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.


Довідково: обвинуваченим, у випадку доведеності їх вини у вчиненні інкримінованих злочинів, загрожує покарання у виді позбавлення волі до 15 років з конфіскацією майна.

Схожі пости

ТОП-5 найпопулярніших книжок липня

Уроки онлайн і урізані зарплати вчителям, – головні зміни в освітньому процесі з понеділка

Redaktsia

Як першокласнику адаптуватися до нових умов. Відеоблог Мар’яни Гевко

Перейти до панелі інструментів