16.07.2019
Новини Оперативно

Поліція виявила білборди кандидатів без вихідних даних

Порушення правил передвиборчої агітації зафіксували 24 червня співробітники поліції спільно з представниками громадського руху «Опора» у Теребовлянському районі та в місті Тернополі. Усі вони стосувалися поширення агітаційних матеріалів та розміщення на вуличних білбордах плакатів кандидатів у народні депутати без вихідних відомостей. 
До Теребовлянського відділу поліції надійшло вісім повідомлень про розміщення на території району агітаційної реклами з порушенням виборчого законодавства. На друкованій продукції  кандидатів у народні депутати були відсутні вихідні дані. Зокрема, не було вказано відомостей про замовника, установу, яка здійснила друк, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, що суперечить закону України «Про вибори народних депутатів України».
У Тернополі зафіксовано 5 білбордів кандидатів у народні депутати без відповідних вихідних даних. Три із них були розміщені на масиві «Сонячний» та два – на мікрорайоні Східний.
Відомості про можливі порушення правоохоронці внесли  в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Поліцейські встановлюють осіб, відповідальних за розміщення політичної реклами та власників білбордів.
За подібні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Дитина кілька разів випадала з візочка. Семимісячна дівчинка потрапила до лікарні після маминого “виховання”

На передовій від кулі снайпера загинув батько двох дітей з Тернопільщини

Redaktsia

Вісім ГО підписали меморандум “За чесні та прозорі вибори”

Наталя Павлусик