08.12.2021
Новини Політика

ЦВК зареєструвала перших самовисуванців на мажоритарці Тернопільщини

16 червня в Інформаційно-аналітичній системі «Позачергові вибори народних депутатів України 2019» нарешті з’явилась Тернопільська область. На мажоритарних округах зареєстрували перших самовисуванців.

Перший з них – Іван Чайківський, 47 років, засновник і директор ТОВ «Корпорації «Агропродсервіс». Член Аграрної партії України, свого часу був членом «Партії регіонів».  Депутат Тернопільської районної ради VI скликання. Приватне аграрне підприємство «Агропродсервіс» заснував у 1999 році, з того часу воно стало потужною корпорацією, одним з найбільших платників податків у регіоні й одним із найбільших агропідприємств України. У 2012 р. балотувався до Верховної Ради України у 165 виборчому окрузі, програв Володимиру Бойку від «Батьківщини». Цього року аграрій спробує свої сили ще раз на цьому ж окрузі.

 

 

Другий самовисуванець – Богдан Іванусь, 22 роки, начальник студентського відділу Львівського національного університету ім. І.Франка. Безпартійний. Родом з села Кошляки Підволочиського району. 31 травня Богдан Іванусь оголосив компанію по збору коштів для внесення застави у ЦВК. 14 червня він зареєстрований кандидатом у народні депутати України на 164-му одномандатному виборчому окрузі.

 

 

Раніше ми розповідали, кого запропонують на мажоритарку партії “Голос”, “Самопоміч”, “Батьківщина”, “Сила людей”“Громадянська позиція”, об’єднані націоналісти та “Європейська Солідарність”. 

Схожі пости

Чоловік, через якого загорівся ліс, постане перед судом

Redaktsia

У Тернополі помер директор 11-ї школи Павло Літинський

У Тернополі викрили діючі атракціони в приміщенні в час карантину

Перейти до панелі інструментів