19.06.2019
Новини Файні люди

“У мене борщ венами тече”, – гуру української кулінарії Юрій Ковриженко розповів, що їсть, готує та чим дивує іноземців

Дві освіти (художня і міжнародні відносини) та захоплення, яке переросло у стиль життя. Телеведучий кулінарного шоу на всеукраїнському телеканалі, гуру української кулінарії, посол української кухні у країнах світу Юрій Ковриженко про нові тенденції в українській кулінарії.

Ще студентом Юрій  підпрацьовував у ресторанах. Спершу офіціантом, згодом барменом, а пізніше “виріс” до керуючого закладом. Зараз він працює над багатьма проектами, зокрема, представляє українську кухню у країнах світу.

  • За першою освітою я, фактично, художник і якийсь час  займався скульптурою, заробляв цим гроші, – розповідає Юрій. – Друга освіта – міжнародні відносини. Ні тим, ні іншим я вже не займаюсь. Я почав шукати себе і опинився на кухні. Зараз займаюсь гастрономічною дипломатією, співпрацюю з багатьма посольствами України з такою місією, як посол української гастрономії у світі.

Певний час Юрій працював кухарем у домівках відомих людей. Але зрозумів, що для  вдосконалення йому потрібна ще освіта.

  • Я почав  їздити по Європейським кулінарним школам і навчатися. Щоб отримати базову освіту в кулінарії.

Також Юрій є телеведучим на одному із всеукраїнських каналів. Там веде кулінарний тревел “Страва Честі”.

  • Життя – це така річ, що завтра ти можеш опинитися  будь-якій точці світу. В якийсь момент мені надіслали запрошення, щоб спробувати себе у кастингу. І я такий думаю: “Та, нічого не вийде”. І потім навіть забув про це, але в останній момент дзвонять і запрошують прийти. І якось воно все понеслось.

Крім того, Юрій представляє українську кулінарію на міжнародних конгресах.

  • Це все відбувається під егідою посольства України. Останній виїзд був в Сінгапур – це наші багаторазові партнери, тому що в нас вже досвід 3-4 річної співпраці. Наступний виїзд планується у Відень. Там ми будемо робити Дні української кухні в рамках року України в Австрії. Зазвичай ми проробляємо меню, яке ділиться на 50% класики, 50% нової української кухні, щоб вразити іноземців.

А ще шеф-кухар проводить лекції для студентів в іноземних університетах. Там розповідає про українську кухню.

  • Дуже багато проводжу лекцій. Основний акцент роблю на тому, щоб розповісти їм про нашу українську кухню. Бо фактично вони в майбутньому будуть найкращими кулінарами світу. Розповідаю про наші традиції в їжі.

Найулюбленішою стравою Юрія є борщ. Каже, що може їсти його на сніданок, обід і вечерю.

  • Найулюбленіший борщ – той, що варила мама, звичайно. Але я, в принципі, люблю борщ. Знаю близько 200 рецептів, але готую зазвичай на качці з чорносливом. Я колись навіть говорив, що в мене борщ венами тече. Я дуже ставлюся в загальному до будь-яких видів борщів. От борщ – це та наша страва, яка визначає.

У Тернополі Юрій допомагає одному з рестораторів відкрити новий заклад.

  • У тому закладі вкладено дуже багато душі, дуже багато бажання зробити щось реально якісне, тому мені дуже приємно працювати над цим проектом. Кухня там заснована на традиціях Тернопільщини, тому я допомагаю доробити подачі, довести якийсь смак. Базу кухні складає історичний фундамент.

Звичну для українців гречку Юрій також готує за кордоном, проте там про неї ніхто не знає.

  • От для іноземців гречана абсолютно невідома. От італійці ще з неї борошно роблять, а так в світі її не використовують. В Азії знайти гречку – то є катастрофа, тому я завжди з собою у валізу беру декілька пакетиків. Дуже люблю готувати гречану кашу з сухофруктами, курагою, чорносливом. Це дійсно дивує іноземців.

Юрій каже, що українці унікальні в своїх вподобаннях у кулінарії.

  • Минулий рік у всьому світі був роком мексиканської кухні, а от в Україні вона не “зайшла”. Хоча багатьма продуктами вона схожа до нашої кухні. І це дуже дивно – весь світ сходив з розуму, а в Україні ніхто не хотів мексиканську їжу. Також дуже дивує, що останнім часом у нас усі переходять на здорове харчування, бо ще 2 роки тому я і подумати не міг, що так буде.

Також Юрій додав, що намагався стати веганом, пробував декілька разів, проте йому не вдалося. Теж би ніколи б не скуштував м’яса собак та не спробував би молочне порося.

Ваш коментар

Схожі пости

Батько, син та сусід незаконно видобували камінь

Віктор Сторожук

“Працюємо, щоб мати вільний час воюємо, щоб жити мирно” – фотовиставка світлин із зони АТО

Наталя Павлусик

У Тернополі презентують фільм за 120 тисяч доларів

Наталя Павлусик