15.08.2022
Гуманітарна сфера Новини

“Міні міс Тернопіль 2019” та виставка фото дітей з інклюзією – дитяче свято у Тернополі

У найближчі вихідні на Театральному майдані у Тернополі відбудеться “День дитини”. Таке свято відбуватиметься у місті щороку. Організатори зазначають, гасло цьогорічного святкування – “Маю право”.

– Цього року буде декілька локацій. Ми беремо участь в такому заході вдруге, – каже координатор проекту “Соціальна та педагогічна робота з дітьми в Україні” Андрій Хрущ. – Буде локація “Маю право на творчість”, де діти зможуть спробувати себе у творчості, “Маю право на дозвілля” – ділянка, де будуть розважальні ігри, “Маю право на освіту” – представники педагогічного університету будуть проводити різноманітні майстер-класи. Тобто програма буде досить насичена і цікава не лише дітям, а і батькам, бо там вони зможуть провести час разом і наповнити дозвілля хорошим та продуктивним спілкуванням.

Також на святі буде представлена фотовиставка “Дитинство одне для всіх”. Виставка направлена на адаптацію “особливих” дітей в суспільство. Такою акцією організатори хочуть показати єдність здорових дітей та дітей з інклюзією. Також для діток організують фотозону із ретроавтомобілем.

Крім того, на дитячому святі оберуть “Міні Міс Тернопіль 2019”.

 

Схожі пости

На Тернопільщині помер хворий на коронавірус чоловік

Де купити потрібні матеріали для ремонту?

Redaktsia

Через коронавірус тернополяни мають всі шанси залишитися без розважальних закладів і промислових магазинів вже у наступні вихідні

Перейти до панелі інструментів