На Тернопільщині патрульні врятували маму з немовлям
Незважаючи на ускладнення погодних умов патрульні продовжують надавати допомогу тим, кому вона необхідна. Учора, близько опівночі, екіпаж патрульної поліції побачив авто, яке було припарковане на узбіччі автодороги М-19 з увімкненою аварійною сигналізацією. "Підійшовши до водія, поліцейські з'ясували, що його автомобіль має певні технічні несправності, які унеможливлюють подальший рух до місця призначення", - йдеться у повідомленні патрульної поліції області. При цьому в автівці перебували також його дружина та 2-місячна дитина. Водій сказав, що вже чекає на допомогу, але хвилюється, щоб його родина не замерзла. Поліцейські вирішили забрати маму із немовлям до службового авто і завезли їх додому.
