З ворожого полону до дому повернулися ще двоє тернополян. Відео
Ще двоє мешканців Тернопільщини повернулися до дому після двох років ворожого полону, - повідомляють у Тернопільській ОВА. "Наші вдома... Вітаємо наших земляків та усіх рідних і близьких, хто молився та не втрачав надію. Сьогодні додому повернулися двоє військовослужбовців, звільнених з полону цього року. Військовослужбовців Володимира Боднара та Ігоря Замороза зустріли рідні та близькі, які чекали на них майже два роки. Майже два роки чекання заради зустрічі. Терпіння заради нескореності", - пишуть у повідомленні.
