20.07.2024
Новини

Хотіли будувати сміттєпереробний завод: Кременецькій громаді повернули землю вартістю 440 млн грн

Раніше “Терміново” розповідало, що прокуратура вимагала повернути у власність Кременецької громади земельну ділянку вартістю 440 млн грн. На ній мали побудувати сміттєпереробний комплекс. Тепер крапку в справі поставив Господарський суд Тернопільщини, – повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.

За участі прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Господарським судом Тернопільської області задоволено позов Кременецької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Кременецької міської ради до суб’єкта господарювання про розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки та стягнення заборгованості з орендної плати.

За обставинами справи Білокриницькою сільською радою Кременецького району Тернопільської області ще у 2019 році надано товариству з обмеженою відповідальністю в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування комплексу сміттєперероблення площею 8 га вартістю майже 440 млн гривень. Проте орендар свої зобов’язання не виконав, запланований комплекс з перероблення та сортування сміття не збудував та ще й заборгував понад 600 тис. гривень орендної плати за користування землею.

Відтак, за рішенням суду договір розірвано, орендаря зобов’язано повернути у комунальну власність земельну ділянку, а також з товариства стягнуть суму заборгованості з орендної плати до місцевого бюджету, – зазначають у прокуратурі.

Фото ілюстративне

Перейти до панелі інструментів