Святиня з міста, яке стерто з лиця землі, зберігатиметься на Кременеччині
Ікона з міста, якого більше немає, відтепер зберігається у храмі на Кременеччині. Відреставрував образ знаний волинський художник Ярослав Жупанюк, - повідомив військовий капелан, волонтер о. Андрій Любунь. "Пресвята Богородице, моли Бога за нас... Місто, з якого ця ікона, вже стерто з лиця землі. Завдяки нашим захисникам, цей образ Святогірської Матері Божої, покровительки Донбасу, був збережений. Тепер ця святиня - частинка Донбасу, буде у Всеукраїнському Храмі-пантеоні в селі Лішня. Щиро дякую Ярослав Жупанюк за реставрацію ікони", - йдеться у повідомленні.
