Тіло чоловіка пролежало у дачному будиночку майже місяць – поліція
Учора, 6 травня, ввечері на закинутих дачах, в одному з будинків знайшли тіло чоловіка. "Терміново" з'ясувало деталі у пресслужбі поліції Тернопільщини. Читайте також: У поліції розповіли деталі загибелі 22-річного чоловіка, який кинувся з даху багатоповерхівки На сьогодні відомо, що чоловік - безхатько. При первинному огляді слідів насильницької смерті на тілі не виявили. Причину смерті встановлять при розтині. Особу чоловіка наразі не встановили, документів при ньому не було. Судячи зі стану тіла, людина пролежала у цьому будинку близько місяця, - каже начальник пресслужби поліції Сергій Крета. Фото ілюстративне
