Прибрали одну чергу вимкнення світла на сьогодні на Тернопільщині
На Тернопільщині змінили графік вимкнення світла на сьогодні. Про це повідомили в АТ "Тернопільобленерго". "У понеділок, 29 липня на Тернопільщині прогнозується застосування погодинних вимкнень ⏰Відповідно до попередніх розпоряджень НЕК "Укренерго" вимкнення електроенергії у черг (груп) споживачів в Тернопільській області плануються в наступні години: ➡️18:00-20:00 3 черга ➡️20:00-22:00 2 черга ➡️22:00-23:00 1 черга", - йдеться у повідомленні. Таким чином з графіку прибрали 4 групу вимкнення світла, яка мала б бути відключена з 16:00 до 18:00.
