У Тернополі в готелі виявили 7 мігрантів
Правоохоронці Тернополя виявили сімох громадян Молдови, які порушили міграційне законодавство України. Іноземців знайшли в одному з місцевих готелів під час перевірки. Про виявлення нелегальних мігрантів повідомляє управління Національної поліції у Тернопільській області. "Четверо чоловіків та троє жінок перевищили дозволений термін перебування в Україні. Наразі правоохоронці встановлюють, чим саме вони займалися на Тернопільщині", — йдеться у повідомленні. На порушників склали адміністративні протоколи за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення правил перебування іноземців та осіб без громадянства на території України. За результатами розгляду справи міграційна служба ухвалила рішення про примусове повернення громадян Молдови до країни походження.
