Біля Тернополя за 1,5 млрд гривень будують новий потужний завод
На Тернопільщині розпочався масштабний інвестиційний проєкт у сфері агровиробництва. В індустріальному парку "Західноукраїнський промисловий хаб", що розташований у селі Острів, стартувало зведення комбікормового заводу разом із елеваторним комплексом. Повністю запустити нові потужності, які дозволять випускати до 400 тисяч тонн кормів щорічно, планують у 2027 році. На майданчику вже розпочали перші земельні роботи. Про це повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський. Загальний бюджет масштабного будівництва становить 1,5 мільярда гривень. Головним інвестором виступає відома компанія "Агропродсервіс". Також керівництво "Західноукраїнського промислового хабу" готує пакет документів на отримання державного співфінансування. Ці кошти планують спрямувати на розбудову внутрішньої інфраструктури, зокрема для підведення додаткових 10 МВт електроенергії, які необхідні для безперебійної роботи майбутнього заводу. Розширення промислових площ Майбутній виробничий та елеваторний комплекс розкинуться на території площею 5 гектарів. Це стало можливим завдяки суттєвому збільшенню території самого хабу. Попередній майданчик площею 10,6 […]
