Міський голова з Тернопільщини поїхав у відрядження в ОАЕ: представлятиме проєкти для інвестицій
Міський голова Чорткова відвідав ОАЕ, щоб представити кілька проєктів та розповісти про власний досвід міжнародним колегам. Українська делегація брала участь у Всесвітньому форумі міських голів – Asia Pacific Cities Summit & Mayors' Forum 2025, що проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах. Цей захід, який відбувається раз на два роки, об'єднує мерів із понад 600 міст з усього світу (Латинська Америка, Африка, Європа та Австралія) для координації та співпраці між громадами. Про це повідомив міський голова Чорткова Володимир Шматько. Читайте також: Історичні пам'ятки без "павутини": у Чорткові планують масштабний проєкт У рамках форуму Посольство України в ОАЕ організувало спеціальний захід CityConnect Dialogue: UAE-Ukraine Cultural & Business Exchange. У ньому взяли участь Державна Міністр у справах міжнародного співробітництва та Спеціальний посланник ОАЕ щодо України Рім Аль Хашимі, а також інвестори з ОАЕ. На цьому діалоговому майданчику чотири українські громади представили свої інвестиційні проєкти. […]
