Тернопільська обласна рада не витратила жодної копійки з обласного бюджету на збір, сортування чи відправку гуманітарної допомоги. Про це повідомив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко у прямому ефірі медіаплатформи «Файне місто». – За три місяці повномасштабної війни понад 200 тон гуманітарної допомоги ми відправили у різні, найбільш постраждалі від обстрілів окупантів, регіони України. Зокрема, Київ та Київську область, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Суми, Авдіївку, Курахове, Бахмут, Кривий Ріг, Талаївку, Золотоношу та інші міста. Зі збором допомоги нам допомагають наші друзі у різних країнах Європи, волонтери. Ми отримували вантажі з Німеччини, Італії, Польщі, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки. Вкотре дякуємо кожному, хто підтримував і продовжує підтримувати Україну та українців! – зазначив Михайло Головко. Михайло Головко додав, що до нього часто звертаються за допомогою колеги – голови обласних і міських рад. – Ми знаходимо можливості та допомагаємо жителям їхніх регіонів. Для […]