“Світ ловив її, але не впіймав”: померла маленька тернополянка Олівія, яка боролась із лейкемією
Маленька Олівія Зубик з Тернополя, якій лише нещодавно виповнився рочок, покинула наш світ. Про це вчора повідомила її мама Оксана. "Світ ловив тебе та не впіймав... Назавжди в наших серцях, наша Олівійка, наш Ангелочок....💔💔💔 16.04.21-1.06.2022", - повідомляє згорьована матір. Батьки дізнались про діагноз лише наприкінці серпня минулого року. У дівчинки діагностувати рідкісний для діток рак крові - мієлоїдна лейкемія. Для Олівії зібрали гроші на лікування і родина полетіла у Туреччину. Проте дива не сталося - учора дівчинка померла. Її життя було коротким, але пам'ять про маленьку тернополянку Олівію житиме вічно. Щиро співчуваємо батькам та родині Олівії Зубик.
