В Укренерго скасували “день без відключень” у всіх областях
15 лютого на Тернопільщині мали не вимикати світло впродовж цілого дня - для проведення вимірів споживання електроенергії кожною областю. Проте у зв'язку з сьогоднішнім ракетним ударом день вимірів скасовується, повідомляють у компанії. "Оприлюднений раніше графік проведення вимірів фактичного споживання електроенергії наразі скасовано. Про новий розклад проведення вимірів та необхідного для цього зняття обмежень споживання буде повідомлено додатково", - йдеться у повідомленні. Нагадуємо, що сьогодні, 10 лютого, Україна зазнала 14-го масованого удару з боку росіян. Пошкоджено об'єкти критичної інфраструктури у декількох областях.
