На Тернопільщині прощаються зі знаним футболістом
Про передчасну смерть знаного на Тернопільщині футболіста та тренера Олексія Кузика повідомляють у ФФУ Тернопільщини. Спортсмену було 63 роки. Передчасно, на 64-му році життя, пішов із життя колишній футболіст копичинецьких команд «Автомобіліст» та «Динамо», а також гусятинських «Медоборів», тренер ДЮФК "Надія" (Копичинці), багаторічний вчитель фізичної культури Олексій Арсенович Кузик. "Висококваліфікований педагог, ерудит, хороший наставник для молодих колег, чесна та багатогранна людина, знаний футболіст, спортсмен і тренер. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце дорогої нам людини. Проте світлі спогади про Олексія Арсеновича назавжди залишаться у серцях рідних, друзів, колег та учнів. Асоціація футболу Тернопільщини, педагогічний колектив ліцею №2 (м. Копичинці) та вся футбольна громадськість краю висловлюють щирі, глибокі співчуття усім близьким та рідним Олексія Кузика", - йдеться у повідомленні.
