На Тернопільщині судитимуть сімох контрабандистів “Кратому”
На Тернопільщині завершили масштабне розслідування діяльності організованої злочинної групи, яка займалася контрабандою та масовим збутом наркотичного засобу Кратому. Слідчі поліції області за процесуального керівництва прокуратури скерували до суду обвинувальні акти щодо семи учасників цієї мережі. Про це повідомили в ГУНП Тернопільської області. Читайте також: Підозрюють посадовицю в організації схеми з наркотиком "Кратом": нові деталі справи Організатору та двом його найближчим спільникам інкримінують контрабанду наркотиків в особливо великих розмірах та їх незаконний збут у складі організованої групи. Іншим чотирьом фігурантам висунуто обвинувачення за фактом незаконного обігу наркотичних засобів. Як працював "бізнес" Схему незаконного промислу навесні 2025 року налагодив 21-річний житель Івано-Франківська. Він організував закупівлю подрібненого листя рослини Mitragyna speciosa, відомої як кратом, та створив для його реалізації спеціалізований Telegram-канал і кабінети на популярних інтернет-майданчиках оголошень. Згодом лідер залучив до справи земляків із Прикарпаття, чітко розподіливши між ними обов'язки. Частина банди відповідала […]
