Суддя тернопільського суду збила двох людей на Франківщині: одна людина померла
Суддя підгаєцького райсуду переїхала двох людей, які рухались пішохідним переходом. Аварія сталася на Івано-Франківщині. Про це розповіли у ДБР. "Працівники ДБР відкрили кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі судді районного суду Тернопільської області. В аварії загинув чоловік. За […]
