Дитина подзвонила на 102: машина на швидкості злетіла з дороги на Тернопільщині
На Тернопільщині машина на швидкості злетіла в лісосмугу. Госпіталізували двох постраждалих, одна з них дитина. Про аварію правоохоронців повідомила дитина. За попередніми даними поліції Тернопільщини, водій автомобіля Volkswagen Touran не впорався з керуванням через перевищення безпечної швидкості, внаслідок чого машина вилетіла з дороги у лісосмугу. ДТП призвела до травмування двох людей: 35-річного чоловіка та 13-річної дитини. Обох постраждалих мешканців Борщева госпіталізувала бригада швидкої допомоги. "38-річного кермувальника, жителя села Мушкатівка, слідчі поліції затримали відповідно до статті 208 КПК. Йому оголосили про підозру за частиною 1 статті 286-1 Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід домашній арешт на 60 діб з 22:00 по 06:00", - йдеться у повідомленні поліції.
