Директорка Агенції регіонального розвитку Тернопільської області йде з посади
У Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області серйозні кадрові зміни. З посади директора установи йде Ірина Скуратко. Про таке рішення Ірина Скуратко повідомила на сторінці усоціальних мережах. "З великою кількістю досвіду, людей, рішень, викликів і моментів, які точно залишаться зі мною надовго. Йду з вдячністю за все хороше, що було. І з розумінням, що далі для мене буде ще кращий", - йдеться у дописі. Довідка. Ірина Скуратко була очільницею Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області, де вона координувала стратегічно важливі проєкти, спрямовані на економічне відновлення та залучення інвестицій у регіон. Під її керівництвом установа фокусувалась на підтримці місцевих громад, розробці планів територіального розвитку та впровадженні інноваційних рішень для зміцнення потенціалу Тернопільщини. Ірина Скуратко активно взаємодіяла з міжнародними донорами та державними структурами та сприяла створенню бізнес-клімату та реалізації інфраструктурних ініціатив.
