Розтрата 1,6 млн грн: ексдиректору лікарні на Тернопільщині оголосили підозру
На Тернопільщині колишнього директора та заввідділення однієї з лікарень підозрюють у службовій недбалості та розтраті понад 1,6 мільйона гривень. За даними слідства, колишній директор лікарні умисно не вносив необхідні зміни до свого контракту. Через це упродовж 2022 року йому, медичному директору, головному бухгалтеру та його заступнику нарахували зайві кошти. Оскільки їхня зарплата залежала від окладу керівника, лікарні було завдано збитків на суму понад 1,2 мільйона гривень. Про це повідомили у Тернопільській обласній прокуратурі. Читайте також: На Тернопільщині затримали колишнього медика, який вимагав великі гроші у пораненого військового Крім того, під час розслідування виявили, що через службову недбалість завідувача відділення, медики не вели належного обліку залишків компонентів крові та їх річної потреби. Це призвело до псування та списання протермінованих компонентів, зокрема, свіжозамороженої плазми та еритроцитів, що завдало медичному закладу додаткових збитків на понад 390 тисяч гривень. "За процесуального керівництва прокурорів Офісу […]
