Тернополянка віддала 10 тисяч євро “лікарю з Сирії”
"Сирійський лікар" ошукав 76-річну тернополянку на 10 тисяч євро. Правоохоронці Тернопільського районного управління поліції розслідують черговий факт шахрайства. За даними поліції Тернопільщини, історія розпочалася ще у квітні цього року в соціальній мережі Facebook, де літня жінка познайомилася з іноземцем. Згодом їхнє спілкування перейшло у месенджер WhatsApp. Залицяльник представився лікарем із Сирії та запевнив тернополянку, що вже вісім років працює там за контрактом. Завоювавши прихильність пенсіонерки, "медик" заявив про свої серйозні наміри: мовляв, хоче достроково розірвати робочий контракт, приїхати в Україну та пов'язати з нею своє подальше життя. Проте для негайного розірвання угоди йому терміново знадобилися гроші — 10 тисяч євро. Жінка повірила кожному слову інтернет-знайомого. Через термінали самообслуговування вона кількома платежами перевела на вказаний ним рахунок суму, еквівалентну майже 10 тисячам євро. Одразу після того, як кошти опинилися у руках афериста, його «любовні» обіцянки розвіялися, а сам він зник зі […]
