У школі в Тернополі підліток побив однолітка, що кажуть у поліції
У Тернополі дев'ятикласник побив свого однокласника після словесного конфлікту. Інцидент стався в одній із міських шкіл. Про стан постраждалого наразі нічого не відомо. Поліцейські виявили інформацію про побиття під час моніторингу соціальних мереж у четвер, 5 червня. За повідомленням у телеграм-каналі, хлопець із дев'ятого класу побив однокласника через те, що той його образив. Відомості за цим фактом внесено до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Правоохоронці розпочали перевірку обставин події. Наразі поліцейські встановлюють усі деталі інциденту та його учасників. Слідчі з'ясовують точні обставини конфлікту між школярами.
