У Тернополі 22-річний чоловік підпалив банк
У Тернополі затримали молодого чоловіка, якого завербували російські спецслужби і змусили підпалити відділення банку в житловому масиві. Куратор із Росії зв'язався з тернополянином через інтернет. Про це повідомляють у поліції Тернопільської області. "Правоохоронці встановили, що фігурант діяв на замовлення російських спецслужб. За вчинене йому загрожує до 10 років позбавлення волі. 24 березня близько 21:00 до Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення про пожежу у відділенні одного з банків на масиві «Сонячний». На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група, рятувальники та фахівці інших профільних служб", - йдеться у повідомленні. Огляд показав: займання - умисне. Як вийшли на підозрюваного Поліцейські опрацювали записи з камер відеоспостереження і встановили особу причетного. Карний розшук, районна поліція та СБУ спільно відстежили маршрут пересування підозрюваного і знайшли його. Ним виявився 22-річний житель Тернополя. Чоловіка затримали відповідно до статті 208 КПК України. Як вербували Представники російських спецслужб вийшли […]
