17.09.2019
Громада Новини Шапіто

У Теребовлі похвалились перегородкою в шкільному туалеті. У соцмережах жартують, що це “архітектура віку”

Про встановлення перегородок у вбиральнях у опорному закладі Теребовлянська загальноосвітня школа №1 повідомляє Теребовля ІІ медіа-центр в одній із місцевих груп у соцмережі “Фейсбук”. 

“У опорному закладі загальноосвітня школа №1 відреагували на проблему відкритих вбиралень для учнів початкових класів, яка була піднята батьками по всій Україні та й області зокрема. У цій школі також встановили перегородки у вбиральнях”, – йдеться у дописі.

У коментарях користувачі зауважують, що туалети взагалі-то мали б бути з дверима.

“Назад в СРСР і для чого взагалі існують двері , є ж перегородки. Цікаво чи дорослі користуються такою вбиральнею ? «Відреагували на проблему відкритих вбиралень», – пише Дембрович Лєна.

“Архітектура віку!” – іронізує Володимир Душніцький.

 “А двері? На “Андрія” вкрали?” – пише Olga Patej.

“Немає дверей, то хоч фіранки поставте”, – коментує Ігор Носко 

Нагадаємо, проблему відсутності перегородок у шкільних туалетах напередодні першого вересня підняв батько школярки з Бучацької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Олег Кулик. Чоловік опублікував у соцмережі фото вбиральні  і написав, що його донька не хоче навчатися в цій школі, бо там туалети без перегородок. Відповідно діти соромляться користуватися таким туалетом.  

Цю проблему піднімало видання “Терміново” у публікаціях:

“Донька не хоче йти до школи через туалет без перегородок”. На шкільні вбиральні області – 7 млн грн, а подекуди діти досі без умов

Туалетний скандал у Бучацькій школі: чим все закінчилося?

Сюжет про шкільні вбиральні показали центральні телеканали. В обласному управлінні освіти і науки з цього приводу проводили селекторну нараду з керівниками районних відділів освіти. Говорили про використання коштів, а це понад 7 млн грн, які виділили з держбюджету на шкільні вбиральні. 

Як стало відомо згодом, встановили перегородки за свої кошти батьки першокласника. І хоч це батьки хлопчика, вирішили одразу зробити і у вбиральні для дівчат. Про це повідомило видання terebovlya.org.ua. Така ініціатива сім’ї з Теребовлі, навіть не досконала, заслуговує на повагу.

Однак батьки не повинні цього робити, оскільки з державного бюджету область на це отримала понад 7 млн грн. Використання цих коштів – на відповідальності місцевих органів влади, коментувала у попередній публікації начальниця обласного управління освіти і науки Ольга Хома.

Ваш коментар

Схожі пости

Депутатів місцевих рад притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог фінансового контролю

Віктор Сторожук

АТОвець через суд довів своє право на 130 тисяч допомоги від держави

Під Кременцем аварія за участю п’ятьох автомобілів (фото)