21.07.2024
Новини

32-річний чоловік влаштував підпал у Бучачі

7 липня на Пункт звʼязку частини 9 ДПРЧ 4 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, надійшло повідомлення про те, що в м. Бучач на вулиці Кобилянської виникла пожежа післяжнивних залишків, – повідомляють в ГУ ДСНС Тернопільщини.

Пожежу оперативно ліквідували вогнеборці 9 ДПРЧ 4 ДПРЗ. Працівники Чортківського районного управління опитали очевидців пожежі та встановили, що житель м. Бучач, 1992 року народження, здійснював випалювання післяжнивних залишків, чим порушив вимоги “Порядку випалювання сухої рослинності або її залишків” затвердженого наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Правопорушника притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема він має сплатити штраф у розмірі 3060 грн.

Рятувальники вкотре наголошують, на дотриманні правил пожежної безпеки. Не провокуйте загоряння на відкритих територіях.

Згідно зі статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення “самовільне випалювання рослинності або її залишків” тягне за собою накладення штрафів на громадян у розмірі від 3060 грн до 6120 грн, а на посадових осіб від 15300 грн до 20400 грн.

Перейти до панелі інструментів