20.07.2024
Новини

Судитимуть працівника агропідприємства, який викинув тіло робітника на узбіччя

У січні цього року загадкова смерть на Тернопільщині сколихнула громадськість. У с. Настасів на території агропідприємства помер 50-річний чоловік. Його тіло вивезли за межі фірми та викинули обабіч дороги. Чоловік працював на підприємстві неофіційно.

Уже у квітні інженеру з охорони праці агропідприємства оголосили про підозру за частиною 1 статті 297 Кримінального кодексу України – наруга над тілом. Тепер він постане перед судом, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини.

За скоєне інженеру загрожує до трьох років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування слідчі обласної поліції встановили, що 56-річний житель Тернополя був відповідальний за охорону праці на одному з агропідприємств. У січні цього року під час робочої зміни на виробництві раптово помер чоловік, який був допущений до виконання робіт без оформлення трудових відносин, що є порушенням законодавства про працю. З метою уникнення відповідальності у фігуранта виник злочинний умисел приховати факт смерті неофіційного працевлаштованого робітника. Він перемістив тіло чоловіка за межі території підприємства на узбіччя дороги.

За наявності достатніх доказів слідчі поліції висунули працівнику агропідприємства, відповідальному за охорону праці, обвинувачення за ч. 1 ст. 297 (наруга над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснювала Тернопільська обласна прокуратура.

Слідчі поліції завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду.

Перейти до панелі інструментів