20.07.2024
Новини

Як зберегти холод у холодильнику найдовше при тривалих вимкненнях світла: топ порад

В умовах частих та тривалих відключень електроенергії збереження продуктів у холодильнику стає справжнім викликом. Однак існує кілька ефективних способів утримати холод якомога довше. Ось практичні поради, які допоможуть вам зберегти продукти свіжими навіть за відсутності електрики.

  1. Підготуйтеся заздалегідь. Наповніть пластикові пляшки водою та заморозьте їх. Розмістіть ці “крижані акумулятори” у холодильнику та морозильній камері. Вони допоможуть підтримувати низьку температуру довше.
  2. Мінімізуйте відкривання дверцят. Кожне відкривання дверцят призводить до втрати холоду. Намагайтеся відкривати холодильник якомога рідше і на короткий час.
  3. Організуйте простір ефективно. Розташуйте продукти щільно один до одного. Це допоможе їм “обмінюватися” холодом та довше зберігати низьку температуру.
  4. Використовуйте термоізоляційні матеріали. Накрийте продукти термоковдрами або загорніть у фольгу. Це допоможе утримати холод.
  5. Перемістіть продукти, які швидко псуються. Перекладіть м’ясо, рибу та молочні продукти ближче до морозильної камери, де температура найнижча.
  6. Слідкуйте за температурою. Використовуйте термометр для контролю температури у холодильнику. Якщо вона підіймається вище +4°C, продукти слід вжити якнайшвидше.
  7. Будьте готові до альтернатив. Майте запас консервів та продуктів, які не потребують охолодження, на випадок тривалих відключень.

Пам’ятайте, що при правильному підході, холодильник може утримувати холод до 4-6 годин без електрики. Морозильна камера може зберігати продукти замороженими до 24-48 годин, залежно від її наповненості.

Перейти до панелі інструментів