21.07.2024
Новини

Після операції “Вісла” з Польщі переселили в Україну: 100-ліття святкує довгожителька з Теребовлянської громади

Сьогодні, 21 червня, свій 100-річний ювілей святкує мешканка с.Долина Теребовлянської громади Пелагія Іванівна Козачок. З поважною датою ювілярку привітав Теребовлянський міський голова Олег Продан, – повідомляють у громаді.

«Від імені усієї громади ми зичимо ювілярці миру, добробуту, здоров’я та злагоди у родині. Бажаємо відзначити ще не один ювілей і, звісно ж, разом із нами всіма відсвяткувати перемогу України», – сказав Олег Продан та вручив винуватиці свята квіти та подарунки.

«Пані Пелагія – це приклад для нас, як треба жити. Вона віддано працювала все життя, приносила користь своїй громаді», – зазначила староста села Наталія Ковальська, яка долучилася до привітань.

Пелагія Козачок народилася рівно 100 років тому в с.Завадка Риманівського повіту (сьогодні Польща). Ювілярка за 100 років свого життя пережила чимало: операцію «Вісла», під час якої у 1947 році переселена на Україну, важку працю у місцевому колгоспі, смерть чоловіка Костянтина у 2012 році. Має двох дітей – сина і дочку, двоє внуків та три правнуки. Проживає із сином та невісткою. Хоч і не пересувається самостійно, проте на свій вік має ясний розум.

Перейти до панелі інструментів