21.07.2024
Новини Оперативно

Після важкої хвороби закінчилось земне життя воїна з Байківців Андрія Луціва

Андрій Луців

І знову Тернопільщина втрачає найкращих. На жаль, зупинилось серце захисника з Байківців Андрія Луціва, який пішов нас захищати за місяць з початку повномасштабного вторгнення.

Герой помер у лікарні 12 червня 2024 року від важкої хвороби. Він був солдатом 107-ої реактивної Кременчуцької бригади. В липні військовому мало б виповнитись 40 років.

“У нашій пам’яті чоловік залишиться світлою та чуйною людиною, справжнім українським патріотом. У захисника залишилися батько Володимир, мати Стефанія та сестра Марія.
З сумом і гіркими сльозами на очах приносимо глибокі співчуття сім’ї загиблого, родичам, знайомим, хоча неможливо уявити їх біль і відчай. Дякуємо за патріота та вірного сина своєї Батьківщини.
Про час і місце зустрічі загиблого, його поховання повідомимо згодом.
Бути Воїном означає жити вічно”, – йдеться у повідомленні Байковецької об’єднаної бригади.

Андрій Володимирович Луців народився 26 липня 1984 року у Байківцях. У 2003 році закінчив Тернопільське ВПУ №4 за спеціальністю столяр. З початку російсько-української війни Андрій став на захист України й був мобілізований 23 березня 2022 року Тернопільським ТЦК та СП. У нашій бригаді Андрій Луців був водієм-майстром відділення технічного обслуговування автомобільної техніки. Побратими згадують, що Андрій завжди приходив на допомогу й не відмовляв у підтримці. Також Андрій захоплювався виробами з дерева й після Перемоги планував відкрити своє підприємство. Хлопець був спокійною та ввічливою людиною, завжди звертався з повагою до інших захисників, незалежно від посади, звання чи віку.

Як військовий він, коли ставилась задача, міг довго та ретельно обдумувати як краще її виконати, спитати думки у великої кількості людей перед прийняттям рішення, – розповів командир батареї, де безпосередньо служив Андрій Луців”.

Перейти до панелі інструментів