20.07.2024
Новини

Від удару блискавки на Тернопільщині загинув 44-річний військовий

Не лише зруйнований міст та підтоплені господарства, у Борщівській громаді учорашня негода призвела до трагедії. У с. Сапогів від удару блискавкою загинув місцевий 44-річний мешканець. Факт “Терміново” підтвердили у пресслужбі поліції Тернопільщини.

  • Фатальна подія трапилася учора, 11 червня, близько 17.00 години. На полі від удару блискавки помер 44-річний чоловік. Тіло направили на проведення експертизи. Проводиться перевірка за ст. 115 КК України з приміткою «нещасний випадок», – зазначають у поліції.

Згодом стало відомо, що загиблий від природної стихії – учасник бойових дій (АТО, ООС), сержант запасу Корчак Віктор Ількович, 1980 р.н., житель села Сапогів.

“Віктор Корчак захищав Україну в лавах Збройних Сил України з 2015 по 2021 роки, проходячи військову службу по мобілізації та за контрактом. Мав великий військовий досвід та статус учасника бойових дій.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого Воїна. Нехай Господь прийме його світлу душу й оселить там, де праведні спочивають. Вічна пам’ять та слава!”, – повідомили у Другому відділі Чортківського районного ТЦК та СП.

Перейти до панелі інструментів