13.07.2024
Новини Оперативно

Рух через міст, що завалився напередодні, повністю відновили

Рух через міст над р. Серет у с. Струсів, частину якого змило напередодні, 11 червня, повністю відновили, – повідомляють у ГУ ДСНС Тернопільщини. Висновку, що він безпечний для учасників дорожнього руху дійшли працівники дорожньої служби, які обстежили конструкцію після події. Співробітники ДСНС, що прибули на місце, очистили стічні канали, тож вода самостійно зійшла з дорожнього покриття. Підтоплення моста вдалось усунути.

11 травня о 21:25 надійшло повідомлення про підтоплення моста в селі Струсів Микулинецької громади Тернопільського району на автодорозі Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль. За словами очевидців, також відбулось руйнування пішохідної ділянки моста. Ймовірно, це сталося внаслідок дії дощової води, яка стікала з дорожнього покриття. Основна конструкція дороги не пошкоджена.

Представники дорожньої служби провели обстеження та встановили, що пошкодження не становить загрози для учасників дорожнього руху. Зруйновану ділянку вже почали ремонтувати. Рух автошляхом повністю відновлено, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів