18.06.2024
Новини

Предстоятель Православної церкви в Америці відвідав Почаївську лавру та висловив підтримку Онуфрію

Предстоятель Православної Церкви в Америці Архиєпископ Вашингтонський, митрополит Америки та Канади Тихон 3 червня прибув з паломницьким візитом до Свято-Успенської Почаївської лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

“В Успенському соборі лаври Митрополит Тихон очолив молебень.

Предстоятелю ПЦА співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, ректор Почаївської духовної семінарії архиєпископ Шумський Іов, ректор Київської духовної академії і семінарії архиєпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Новоселицький Клеопа та братія і гості у священному сані.

“Після молебню Митрополит Тихон звернувся до присутніх зі словом, у якому висловив підтримку Митрополиту Онуфрію та всім вірним Української Православної Церкви. Предстоятель ПЦА на знак єдності у Христі та подяки за теплий прийом і гостинність підніс в дар лаврській братії ікону Господа і Спасителя нашого Іісуса Христа. Зі словом подяки за візит та спільну молитву до глави Американської Церкви звернувся митрополит Почаївський Володимир. На згадку про паломництво до Почаївської лаври владика намісник подарував Блаженнішому Митрополиту Тихону ікону Пресвятої Богородиці «Почаївська». Потім Його Блаженство та архиєреї вклонилися мощам преподобних Іова та Амфілохія, чудотворців Почаївських, а також відвідали Преображенський та Свято-Троїцький собори лаври”, – повідомили в УПЦ МП.

 

Перейти до панелі інструментів