17.06.2024
Новини

На Тернопільщині відійшов у вічність начальник районного ТЦК

Ігор Хамар помер

Передчасно помер начальник першого відділу Тернопільського ТЦК та СП підполковник Ігор Петрович Хамар. Про це повідомляють на сторінці ТЦК у Фейсбуці.

“Пішла з життя добра, щира, весела людина. Кожен, хто працював/служив разом із ним, знав його як світлу, фахову, наполегливу людину. За роки трудової діяльності в ТЦК та СП він пройшов шлях від дежавного службовця до начальника першого відділу Тернопільського РТЦК та СП. За час військової служби на всіх посадах Ігор Петрович проявив себе, як енергійний, вправний організатор та мудрий керівник. Він ніколи не рахувався з особистим часом, був відповідальним до роботи та вимогливим до себе та колег.
Горе прийшло в родину… і не тільки. Без батька , без його любові залишилась маленька донечка, без підтримки і опори – дружина, без турботи і уваги – батьки, сестра залишилась без брата…
Нехай добрий, світлий спомин про Ігоря Петровича ХАМАРА назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Він назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи,” – йдеться у повідомленні.

Бережанська міська рада також висловила співчуття у зв’язку зі смертю підполковника. Повідомляється, що зустріч кортежу з тілом відбудеться сьогодні, приблизно о 14:00 в Бережанах на вулицях Тернопільська та Бандери.

Перейти до панелі інструментів