18.06.2024
Новини

Понад 500 переселенців шукають роботу на Тернопільщині: майже усі – жінки

Цьогоріч (за оперативними даними) через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 1168 внутрішньо переміщених осіб, з них 854 – отримали статус безробітного, – повідомляють у Тернопільському обласному центрі зайнятості. 

З початку 2024 року за скеруванням служби зайнятості області: 232 переселенці працевлаштовані, здебільшого в торгівлі, у переробній промисловості та в освіті.

Зараз кар’єрні радники Тернопільського обласного центру зайнятості продовжують пошук прийнятних місць праці для 568 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного. Серед них: 90,1% – жінки, 47,5% – з вищою освітою.

За професійними групами:
154 – працівники сфери торгівлі та послуг,
94 – найпростіших професій,
69 – технічні службовці,
67 – професіонали,
53 – фахівці,
50 – держслужбовці, директори і керівники підприємств чи підрозділів,
32 – робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин,
31 – кваліфіковані робітники з інструментом,
18 – кваліфіковані робітники сільського, лісового, рибного господарств.

За професіями шукають роботу:
22 – кухарі, пекарі та кухонних робітники,
20 – менеджерів,
17 – медпрацівників (з них 13 – медсестер (медбратів);
14 – освітян (вчителів, вихователів, викладачів, фітнес-тренер, няня),
14 – бухгалтерів та економістів;
13 – листонош,
11 – інженерів,
10 – водіїв і машиністів;
10 – швачок,
9 – соцробітників.

“Також мають потребу в працевлаштуванні секретарі, комірники, діловоди, психологи, електромонтери, доярі, птахівники, трактористи, кранівники, манікюрники, садівники; фахівці з комп’ютерної графіки (дизайну), з видавничо-поліграфічного виробництва, з інтерв’ювання.
Серед шукачів роботи з числа ВПО є прокурор, фризерник (виробництво мороозива), експедитор, редактор, юрист, фінансовий аналітик, електромеханік, інспектор прикордонної служби, художник, спостерігач-пожежний, стрілець, свинар, токар, мерчендайзер, овоскопувальник яєць, виноградар, шихтувальник, швейцар, гірник та ін.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

До слова, роботодавці, які працевлаштовують переселенців, можуть отримати компенсації!
Інформацію можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 або у місцевому центрі зайнятості”, – наголошують у Центрі зайнятості.

 

Перейти до панелі інструментів