17.06.2024
Новини

У ТЦК розповіли, чому підліткам на Тернопільщині приходять повістки: чи має це стосунок до мобілізації

У тернопільському ТЦК та СП пояснили, чому 17-річні юнаки на Тернопільщині можуть отримувати повістки. Відповідне роз’яснення опубліковано на офіційній сторінці територіального центру комплектації у Фейсбуці.

“Відповідно до статті 14 Закону “Про військовий обов’язок і військову службу” щороку протягом січня – березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років.
Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.
Для взяття на військовий облік призовників громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України,” – йдеться у повідомленні.

Якщо юнак не став на військовий облік, його оповіщають за місцем реєстрації за допомогою повісток. Це не має жодного стосунку до мобілізаційних заходів.

Перейти до панелі інструментів