17.06.2024
Новини

Мова про десятки мільйонів гривень: на Тернопільщині викрили масштабну схему зі збуту електронних сигарет

Детективи Бюро економічної безпеки викрили масштабну схему реалізації підакцизних товарів без марок акцизного податку. Встановлено, що група осіб організувала продаж незаконно виготовлених підакцизних товарів через мережу магазинів та Інтернет-сайт. Магазини знаходилися у декількох західних областях, у тому числі Івано-Франківській та Тернопільській. Шістьом українцям, причетним до збуту електронних сигарет та рідин до них, оголосили про підозру.

Детективи провели понад 20 обшуків та вилучили майно вартістю понад 40 млн грн. Про це йдеться у повідомленні БЕБ у соцмережах.

“Під час досудового розслідування стало відомо, що після обшуків фігуранти продовжили незаконно продавати підакцизні товари. Детективи БЕБ повторно провели обшуки в складському приміщенні та місцях реалізації продукції. Вилучили понад 45 тис. електронних сигарет та рідин, що в них використовуються. Орієнтовна вартість вилученого становить понад 12 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Шістьом фігурантам уже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Перейти до панелі інструментів