17.06.2024
Новини

Тернополян закликають долучитись до створення кікімор для захисників

З початку повномасштабного вторгнення у багатьох школах Тернополя діяли волонтерські штаби. Один з таких – у школі 29. Там виготовляють маскувальні костюми (кікімори) та маскувальні сітки для наших військових.

Щодня працівники закладів, батьки учнів, внутрішньо переміщені люди, місцеві мешканці волонтерять тут на добровільних засадах. Протягом двох років було виготовлено понад 2 тисячі маскувальних сіток та майже тисячу кікімор, розповідає тернопільська волонтерка Оля Тимошенко.

«Зараз зіткнулися з новою проблемою. Нам дуже бракує рук! Нам терміново потрібні добровольці – волонтери для плетіння кікімор. Тому щиросердечно запрошуємо усіх, хто може, хоче, хто має час і можливість, приєднатися до нас.» Робота фізично неважка, не потребує особливих умінь, і з нею справиться кожен: і молода людина, і пенсіонер. Можна приходити на годину-дві, можна щодня, можна навіть брати роботу додому.
В якості зарплати – вдячні відгуки від захисників і відчуття щастя за те, що ви врятували комусь життя та наблизили перемогу”, – закликає благодійниця.

Перейти до панелі інструментів