Сьогодні, 20 травня, на Тернопільщині, ймовірно, діятимуть графіки погодинного вимкнення світла. Про це заявив Володимир Кудрицький в етері телемарафону “Єдині новини”. Голова правління НЕК “Укренерго” прогнозує дію графіків у години пікового споживання, тобто з 18 до 24 години.
Графік дії погодинних вимкнень електроенергії на цей тиждень опубліковано на сайті АТ “Тернопільобленерго”.
Нагадаємо, у вихідні світло на Тернопільщині не вимикали.