Для тернопільських військових з 44 бригади збирають 8 млн гривень на купівлю комплексу “Лелека-100”. Про збір оголосила відома тернопільська волонтерка Ольга Тимошенко.
“БПЛА Лелека – це очі арти. Вони в рази збільшують ефективність роботи гармат.
Сума немала. Для збору приєдналося багато волонтерів, та ми і дальше закликаємо підтримати наш збір людей, які зберуть посильні їм суми між друзями та знайомими.
Прошу всіх включились максимально в цей збір. Ви ж розумієте, що роль артилерії в сучасній війні важко переоцінити. Це збережені життя всіх інших родів наших військ і втрачені життя ворогів.
Донатити можна як мені, так і на БФ “Люди Важливі”. Всі зібрані кошти на картку ПриватБанку (я створила її нову – спеціально для цього МЕГАЗБОРУ) чи МоноБанку я переведу на рахунок фонду перед купівлею ЛЕЛЕКИ. Так само зроблять інші волонтери”, – йдеться у повідомленні.
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ЦЬОГО ЗБОРУ:
![🔗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f517.png)
![💳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f4b3.png)
5375 4112 1310 2853
![💳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f4b3.png)
5169 3600 2683 9039 Тимошенко Ольга