29.05.2024
Новини

На Тернопільщині на 30 га працюватимуть 22 підприємства з виробництва та перероблення

У Тернопільській області буде ще один індустріальний парк. Він спеціалізуватиметься на глибокому переробленню сільськогосподарської продукції. На території парку площею 30 га працюватимуть підприємства з виробництва борошна і круп, олії, борошняних продуктів, напівфабрикатів, виробництва плодово-ягідної продукції, м’ясних та молочних продуктів, перероблення та фасування овочів, фруктів, ягід. Про це розповіли у Тернопільській ОВА.

Створення індустріального парку «BORSCHIV» ініційовано Агенцією регіонального розвитку в Тернопільській області та Борщівською міською радою.

Також на території парку здійснюватиметься перероблення лікарських трав. Продукція такого виробництва надалі використовується в парфумерно-косметичній та харчовій промисловості.
Наразі реєстрацію зі створення індустріального парку «Borschiv» успішно завершено. Надалі Агенція буде підтримувати реалізацію проєкту в пошуках інвесторів та запуску повноцінної роботи.

«На сьогодні в нашій області є шість індустріальних парків. Зазначу, що в індустріальному парку Західноукраїнський промисловий хаб вже заповнені всі промислові площі. Логістичним центром індустріального парку користуються 6 місцевих та 16 релокованих підприємств. Ми очікуємо, що завдяки новому індустріальному парку на Тернопільщині з’явиться півтори тисячі робочих місць, ми зможемо отримати великі промислові потужності для перероблення та виробництва”, – зазначив заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.

Головними перевагами функціонування індустріальних парків на території області є посилення економічної та соціальної спроможності регіонів, створення нових робочих місць та покращення інвестиційної привабливості Тернопільщини.

Перейти до панелі інструментів