22.05.2024
Новини

У селі на Тернопільщині жінка передчасно народила вдома

У селі Теребовлянської громади жінка народила на два тижні раніше терміну. Пологи були стрімкими, тому маля з’явилося на світ ще до приїзду бригади швидкої. Це уже третя дитина у родині, – розповідають у КНП “ЦЕМД та МК” ТОР. 

42 бригаді Теребовлянської підстанції Е(Ш)МД Теребовлянської станції у складі лікаря Чайківського Романа, фельдшера Новак Христини та водія Шупа Мирослава пощастило потрапити на свій перший виїзд, з якого вони поверталися із маленьким згорточком та сяючими очима.

Пологи вдома – це завжди ризик, але наші медики готові до будь-яких ситуацій, тому їхали на виклик впевнено і підготовлено.

Мальовниче село на Тернопільщині того весняного ранку збагатилося гарненькою дівчинкою, яка у сім’ї породіллі стала третьою дитиною. Пацієнтка перебувала на обліку в жіночій консультації та готувалася до поповнення лише за два тижні. Але маленька пацієнтка вирішила зовсім інакше. В наслідок стрімких пологів вона з’явилася на світ ще до прибуття бригади Е(Ш)МД.

Наші працівники оглянули дитину та маму, оцінили їх стан, підключили жінку до системи та транспортували обох до Перинатального центру Тернопільської міської лікарні №2. Такі пацієнти – це велика відповідальність, тому щасливе завершення історії стало радісною подією для усієї Теребовлянської станції Е(Ш)МД.

Дякуємо медикам за професіоналізм та турботу про своїх пацієнтів. Нехай кожен виїзд буде успішним, а усі екстрені та критичні стани – під контролем.

Перейти до панелі інструментів