
На Тернопільщині ледь не трапилося непоправне – під час суперечки чоловік засадив ножа в груди своєму 26-річному товаришу. Випадок трапився в одному з сіл Дедеркальської територіальної громади, повідомляють у поліції області.
У будинок підозрюваного 14 лютого прийшов знайомий. Там вони почали розпивати алкоголь. В обох із них родичі служать в ЗСУ – саме через це вони почали сваритись. Господар помешкання розлютився, схопив ножа та вдарив ним 26-річного товариша. Потім подзвонив до сестри і розповів про скоєне.
Жінка викликала швидку. 26-ріного чоловіка прооперували, зараз його життю нічого не загрожує. А зловмисника затримали відповідно до статті 208 КПК. У скоєному він зізнався. Вирішується питання про оголошення йому підозри відповідно до частини 2 статті 15 (замах на кримінальне правопорушення) та частини 1 статті 115 (умисне вбивство) ККУ. Триває досудове розслідування.
